35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Mam talent w przedszkolu

włącz .

Z początkiem lutego zostaliśmy zaproszeni do Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie. W tej zaprzyjaźnionej placówce odbywał się w tym czasie tydzień kolorów. Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych trafili na kolor czerwony, był to dzień odkrywania talentów! Wśród przedszkolaków było ich całkiem sporo np. iluzjonistka, recytatorzy i tancerze. Uczniowie ZSS zachwyceni wspaniałą zabawą postanowili zaśpiewać dla gospodarzy kilka znanych utworów. Tego dnia omawiane były także instrumenty muzyczne dlatego z uczniami przybyła Pani Sara Pawlicka, by opowiedzieć o swoim instrumencie i zagrać znane melodie. Dzieci z instrumentami perkusyjnymi dołączyły do wspólnego muzykowania. Atmosfera była bardzo wesoła! Oby więcej takich integracyjnych spotkań!

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie