35-lecie Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie

Wigilijne spotkanie

włącz .

Tradycyjnie jak co roku w grudniu w naszej placówce odbyło się spotkanie wigilijne. Na stołach nie zabrakło barszczu, który uczniowie wykonali od podstaw, pasztecików, ciast i owoców. Bogata część artystyczna to nie tylko piękne jasełka, ale również śpiew kolęd, gra na klawiszach i fletach. W ten magiczny czas pięknymi słowami wprowadził nas Ks. kanonik Tadeusz Lesiński, głos zabrała także Pani dyr. Kinga Ciszewska, która powitała dzieci i ich bliskich oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia. Swoją obecnością zaszczycili nas również pan leśniczy i pan kominiarz. Natomiast najbardziej oczekiwanym gościem dnia był Gwiazdor! Dzieci powiedziały wierszyki, zaśpiewały piosenki i co najważniejsze otrzymały prezenty!

W naszych sercach zagościł Jezus…

Serdecznie dziękujemy sponsorom, gościom, nauczycielom, rodzicom i uczniom!

© Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie